طراحی داخلی مدرن با استفاده از متریال های جدید

طراحی داخلی مدرن با استفاده از متریال های جدید

این روزها دیگر ساختار سنتی ساختمان سازی تغییر کرده است و متریال های جدیدتری به بازار آمده اند، که مزیت های بیشتری در مقایسه با سایر متریال های سنتی مانند چوب و سیمان و.. دارند.

متریال های جدیدی که برای پیاده سازی سقف کاذب و دیوار کاذب استفاده میشوند شامل مواردی مانند: گچبرگ، تایل گچی و همچنین پانل باتیس و کناف هستند که از متریال های خشک به حساب می آیند. این سازه ها را میتوان به شکل ساده تری نسبت به متریال های قدیمی نصب و استفاده کرد.

نحوه نصب این متریال ها چگونه است؟

برای نصب کردن این متریال ها دیگر لازم نیست ملات درست کرد و از استادکار برای اینکار کمک گرفت، برای اجرای سقف با آنها تنها لازم است که از پروفیل های فلزی که به وسیله تجهیزاتی مانند پیچ سازه که به سازه فلزی متصل میشود و پیچ پانل که به پانل های گچی آماده میتصل میشود استفاده کرد. برای نصب کردن این سازه ها تنها لازم است که آنها را به سازه فلزی پیچ کرد.

این سازه ها دارای اشکال ظاهری مختلفی هم هستند، مثلا تایل های اکوستیک، تایل ها عایق حرارت و رطوبت و مشبک که به عنوان صفحات عایق صدا استفاده میشوند.

صفحات کناف گچی در انواع مختلفی با شکل های هندسی مختلفی تولید میشوند، که محدودیت طراحی را از بین برده است و طراحان دکوراسیون داخلی با آنها میتوانند سقف و دیوارهای داخلی ساختمان را به طرز خیره کننده ای بسازند.
مزیت دیگر صفحات کناف یا باتیس برای ساخت بناها سبک بودن آنها است که آنها را تبدیل به سازه هایی مدرن و مقاوم در برابر زلزله نموده است.

طراحی سقف ساختمان تجاری و مسکونی

قبلا در مورد چگونگی پیاده سازی سقف کاذب یک پارچه و سقف کاذب مشبک صحبت کرده ایم و کاربردهای خاص هر یک از آنها را بررسی کردیم. برای طراحی داخلی سقف های ساختمان های تجاری و مسکونی میتوان از این سازه ها کمک گرفت، تا طراحی خارق العاده ای را انجام داد.

میتوانید با توجه به مکانی که قصد استفاده از این تایل ها را در آنها دارید، از انواع، ضد حریق، ضد رطوبت، مقاوم در برابر صدا استفاده کنید تا سازه طراحی شده علاوه بر ظاهر زیبا دارای کاربرد خوبی هم باشد.

برای خرید هر یک از متریال های یاد شده و دریافت مشاوره با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید.