سقف کاذب گریلیوم

سقف کاذب گریلیوم

 

سقف کاذب گریلیوم یکی از انواع سقف های کاذب موجود در بازار ایزان است که از حفره هایی مربع شکل تشکیل شده است، و جنس آن از آلومینیوم ساخته شده است و برای نصب آن نیاز به زیر سازی فولادی است، در ادامه این نوشته با انواع سقف های گریلیوم آشنا خواهیم شد. در ادامه نوشته با سازه کاران همراه باشید.

ویژگی های ظاهری

این سقف دارای ظاهری ساده است و به همین دلیل نیز بیشتر در محیط های اداری از آن استفاده میشود، این سقف ها میتوانند فضای محیط های اداری را لاکچری کرده و دورنمای بسیار زیبایی به آن ببخشند.
یکی از مهمترین ویژگی های این سقف ها این است، که دریچه های کولر، تاسیسات و غیره در پشت آنها نصب میشود، و به هیچ وجه توسط بیننده دیده نمیشوند، میتوانید با استفاده از لامپ های هالوژنی و یا سیلندری آنها را به زیبایی تزیین کنید، اینکار باعث خواهد شد که فضایی متمایز از فضای معمولی با لامپ های معمول داشته باشید، پس اگر قصد دارید به طراحی دکوراسیون ساده شیک و زیبا بپردازید این نوع سقف ها را از خاطر نبرید.
استفاده از سقف گریلیوم در فضای مسکونی
درست است که گفتیم این سقف ها بیشتر مناسب مکان های اداری اند اما، این سقف ها را میتوانید در خانه هم استفاده کنید، به این صورت که از نوع دیگری از سقف ها مانند تایل گچی و …. استفاده و سپس آنها را با سقف گریلیوم ترکیب کنید، البته اینکار را به یک طراح دکوراسیون ماهر بسپارید.
از مزیت های سقف های گریلیوم میتوان به موراد زیر اشاره داشت

  1. دسترسی ساده به بخش تاسیسات موجود زیر سقف ها
  2. زیبایی و لاکچری بودن
  3. اجرای ساده نور پردازی روی آنها
  4. نصب و اجرای ساده
  5.  دارا بودن خاصیت آکوستیک
  6. – قابلیت نقاشی و رنگ آمیزی