دیوار پوششی کناف

دیوار پوششی کناف

 

امروزه مهندسان و معماران به دنبال استفاده از متریال های جدید و مدرن در طراحی دکوراسیون و اجرای سقف ها و دیوارهای داخلی ساختمان هایشان هستند. برخی از این متریال ها گچبرگ، کناف و تایل گچی هستند، در این نوشته قصد داریم به صورت تخصصی در مورد دیوار پوششی کناف صحبت کنیم. که استفاده از آن میتواند در طراحی های پیشرفته و مدرن موثر باشد.

دیوار پوششی کناف چیست

دیوارهای پوششی کناف به دیوارهایی گفته میشود که با استفاده از صفحات گچی ساخته شده اند و با استفاده از یک زیر ساخت فلزی که از پروفیل سازه ساخته شده است به دیوار اصلی متصل میشوند.

از این دیوارها برای ایجاد یک لایه عایق گرمایشی و صوت و اصلاح ناصافی و مشکلات اجرایی دیوارها استفاده میشود. همچنین تاسیسات، لوله های گاز و سیم های برق و… را میتوان زیر این پوشش قرار داد. و به این وسیله هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش داد.

انواع دیوار پوششی کناف

  1. دیوار پوششی بدون زیرساخت
  2. دیوار پوششی با زیر ساخت

چه زمانی از دیوار پوششی کناف استفاده میشود؟

  1. زمان هایی که دیوار سست باشد ونیاز به تقویت داشته باشد
  2. ایجاد دیوارهای ضد حریق و ضد رطوبت
  3. زمانی که دیوار ناصاف باشد و نیاز باشد با استفاده از یک یوشش ایرادت آن را اصلاح کنیم

 

نصب دیوار پوششی کناف

 

قیمت نصب دیوار پوششی

قیمت نصب این پوشش معمولا با توجه به نوع متریالی که میخواهید استفاده نمایید و همچنین محدوده کاری که قصد دارید کناف را نصب کنید متفاوت است.

برای تعیین هزینه دقیق نصب دیوارهای کناف یا با استفاده از تایل گچی میتوانید با کارشناسان مربوطه برای انجام کار مشورت نمایید.

در وبسایت سازه کاران انواع متریال های ساختمانی مانند گچبرگ و صفحات گچی، پانل باتیس، کناف و تجهیزاتی مانند پیچ سازه و میخ و چاشنی موجود است. برای مشاهده محصولات به صفحه محصول مراجعه نمایید و یا با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید.

 

دیوار کناف پشت تلویزیون