تاثیر سقف در زیبایی خانه

تاثیر سقف در دکوراسیون منزل

 

سقف یکی از مهمترین اجزای خانه است که تاثیر خیلی زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی آن دارد. امروزه با روی کار آمدن انواع سقف های کاذب و متریال های نوین برای زیبا سازی سقف ها به کمک نور پردازی های جذاب میتوان جلوه ای زیبا به نمای داخلی ساختمان بخشید، در این نوشته برخی از نکات برای زیباسازی سقف را بررسی میکنیم.

سقف کاذب چیست؟

سقف کاذب به عنوان یک سقف دوم روی سقف اصلی خانه نصب میشود و معمولا وظیفه آن بخشیدن زیبایی بیشتر به سقف اصلی و یا پوشاندن عیوب آن است.

با استفاده از این انکان میتوانید، تمام عیوبی مانند کابل ها و سیم های تاسیساتی، سیستم تهویه و .. را پنهان نمایید.

صاحبان خانه ها امروزه دیگر از سقف های یک نواخت سفید قدیمی راحت نیستند و ترجیح میدهند از تجهیزاتی مانند  تایل گچی و یا کناف برای زیبا تر ساختن بناهای ساختمان هایشان استفاده کنند. استفاده از این تجهیزات میتواند عیوب ساختمان را پوشانده و بدون نیاز به رنگ و… با مصالح خشک ظاهری زیبا و مدرن به ساختمان ها ببخشد.

انواع مواد مورد استفاده در سقف کاذب

در مقاله انواع سقف کاذب این موضوع را بررسی کردیم و گفتیم انواع زیادی از این سقف ها موجود هستند که به انواع: چوبی، گچی، فلزی، پلاستیکی و… تقسیم بندی میشوند.

اما یکی از پرکاربردترین و ارزان ترین این متریال ها گچبرگ یا صفحات گچی هستند. که گزینه ای اقتصادی و کارامد به جای رنگ، کاغذ دیواری و.. محسوب میشوند.  در وبسایت سازه کاران میتوانید انواع متریال ها و تجهیزات برای نصب این سقف ها مانند تفنگ میخکوب را با قیمتی مناسب خریداری کنید و در درب منزلتان تحویل بگیرید.

برای ایده گرفتن بیشتر میتوانید تصاویر زیر را مشاهده نمایید، تا بتوانید با توجه به محلی که قصد نصب این متریال را در آن دارید، سقفی زیبا و هماهنگ با دکوراسیون داخلی خانه اتان انتخاب و استفاده نمایید. در ادامه با مقالات دیگر در این باره با ما همراه باشید.

سقف پذیرایی

سقف اتاق خواب

سقف اتاق کودک

سقف پذیرایی

سقف اتاق خواب