میخکوب کامرکس

انواع و بهترین مدل های تفنگ میخکوب

 

کوبیدن میخ با استفاده از میخ و چکش زمان زیادی میگیرد، اما امروزه به لطف ابزارهای جدیدی مانند تفنگ میخکوب، و میخ و چانشی این مشکل برطرف شده است، و میتوان با سرعت بسیار بالایی عملیات های متصل کردن پنل ها و پالت های چوبی و بتنی و.. را انجام داد. در این نوشته انواع تفنگ های میخکوب و بهترین مدل های آنها معرفی خواهیم کرد در ادامه این نوشته با ما همراه باشید.

انواع تفنگ میخکوب

این دستگاه ها به طور کلی به سه نوع تقسیم میشوند کلی ترین دسته بندیهای این محصول شامل موارد زیر هستند:

  1. میخکوب شازژی
  2. میخکوب برقی
  3. میخکوب بادی

هر یک از انواع تفنگ های میخکوب دارای کاربرد های خاصی هستند و قدرت هر یک از این تفنگ ها متفاوت است. برخی از انها برای انجام کارهای کوچکتر و انواع پیچیده تر برای انجام کارهای صنعتی و سنگین تر مورد استفاده قرار میگیرند. این تفنگ ها بر اساس قدرتشان کاربردهای مختلفی دارند.

قدرت میخکوب های مختلف

معمولا این دستگاه ها بر اساس روش کاری که دارند قدرتهای مختلفی دارند، اما انواعی که از چاشنی برای منبع قدرتشان استفاده میکنند، نیروی لازم را از گاز مشتعل شده از کارتریج بدست می اورند.

نحوه کار آنها به این صورت است که، نیروی که از طریق باتری، برق و.. مهیا میشود در ابتدا باعث به وجود آمدن نیرویی برای مشتعل کردن گاز میشود و سپس نیروی ایجاد شده سبب شلیک میخ از تفنگ میشود. از این دستگاه ها میتوان در همه مکان ها به سادگی استفاده کرد.

بهترین مدل های میخکوب

میخکوب والتی

این میخکوب ساخته شده توسط شرکت والتی تایوان است و مکانیزم کاری آن با استفاده از چاشنی است، این دستگاه این توانایی را دارد که میخ های 1 تا 7 سانتی متری را شلیک نماید، در ضمن این مدل یکی از انواع میخکوب های بتن است.که به راحتی میتوان با استفاده از آن کارهای سنگین را انجام داد.

تفنگ میخکوب کامرکس

این مدل هم یکی از بهترین مدل های میخکوب های تایوانی است که توسط شرکت کامرکس ساخته شده است. این مدل میخکوب در مدل های مختلفی عرضه میشود. و توانایی پرتاب کردن میخ های 2 تا 4 سانتی متری را دارد. از این مدل میتوان برای شلیک کردن میخ و در بتن و فبزات سخت استفاده کرد.

تفنگ آپولو

این تفنگ میخکوب از جدیدترین فناوری های موجود در بازار است که به جای چاشنی از گاز استفاده میکند، و توانایی بالایی برای متصل کردم میخ به تمامی سطوح از جمله سطوح فلزی و بتنی دارد. همچنین سرعت این مدل بسیاز بالا است و میتواند در هر 1 ثانیه 2 شلیک انجام دهد.

برای انتخاب بهترین و مناسب ترین دستگاه و تفنگ های میخکوب باید حتما کاربردی که برای آنها در نظر دارید را مشخص نمایید. تا بهترین مدل دستگاه را انتخاب کنید، برای دریافت مشاوره برای خرید این دستگاه میتوانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید. تا کارشناسان ما بهترین مدل های این دستگاه را به شما معرفی نمایند. در ضمن برای اطلاع از قیمت میخ و چاشنی میتوانید به صفحه این محصول مراجعه نمایید.