میخ و چاشنی رد هیت

میخ و چاشنی رد هیت شیراز

در این مقاله با انواع میخ و چاشنی رد هیت شیراز با پیشرفت دنیا و بالا رفتن سطح زندگی انسانها، کارگاههای صنعتی نیز از این پیشرفت و ترقی بی ثمر نمانده اند.یکی از این تغییرات به ظاهر کوچک ، اما تاثیرگذار ، تغییر در طرح ها و اندازه های میخ می باشد که با توجه به سلیقه و نیاز مشتری ها و نوع کاربرد آن دستخوش تغییراتی شده است.برای آشنایی با انواع میخ و چاشنی شیراز و بهره گیری از کاربرد آن به در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

عرضه و پخش میخ و چاشنی رد هیت شیراز

عرضه و پخش انواع میخ و چاشنی رد هیت در نمایندگی رسمی سازه کاران شیراز.
با توجه به تنوع مصرف و کاربرد میخ ها، اشاره باید کنیم که میخ ها از فلز های متفاوتی مانند، فولاد، فولاد ضد زنگ، برنج، مس و آلومینیوم ساخته می شوند.
با در نظر گرفتن این موضوع ، حال می توانیم به راحتی بگوییم نه تنها میخ ها از نظر جنس با هم متفاوت هستند بلکه از نظر ابعاد هم تفاوت هایی دارند.
در بازار میخ هایی با اندازه 4 تا 250 میلیمترموجود می باشد.
این اندازه از محل زیر گل میخ تا نوک تیز میخ محاسبه می شود.
قطر میخ یا طول بدنه نیز متناسب با پروژه انتخاب می شود.
اهمیت انتخاب ابعاد درست میخ، به این دلیل است که اولا میخ قادر به تحمل فشار وارد شده باشد در ثانی از سمت دیگر کار، نوک میخ خارج نشود.

مرکز پخش میخ و چاشنی 

بزرگترین مرکز پخش میخ و چاشنی در نمایندگی رسمی سازه کاران شیراز.
با توجه به پیشرفتی که در صنعت لحاظ شده ، دیگر از میخ صرفا برای نجاری استفاده نمی شود .
امروز شاهد آن هستیم که در صنعت و ساختمان برای اتصال قطعات به بتن، از میخ و چاشنی استفاده می کنند.
برای استفاده از میخ چاشنی و اتصال به بتن پر واضح است که نمی توان از چکش استفاده کرد.
برای این منظور نیاز به ابزاری داریم به نام تفنگ میخکوب .

تفنگ میخکوب چگونه کار می کند؟

برای استفاده از میخ برای اتصال قطعات به بتن، میخ به خودی خود از تفنگ خارج نمی شود.
برای این کار احتیاج به محرک و نیروی قوی داریم تا نیروی لازم به میخ را وارد کند و با شدت و قدرت لازم میخ را در بتن وارد کند.
این نیرو ، از طریق احتراق باروت یا همان چاشنی ، ایجاد شده و نیروی لازم جهت پرتاب میخ را ایجاد می کند.

چاشنی تفنگ میخکوب

همانطور که قبل تر بیان کردیم چاشنی وظیفه ایجاد احتراق و انفجار را در تفنگ دارد .
این چاشنی ها از نیکل یا برنج تهیه می شوند. که در نوارهای پلاستیکی با رنگ های مختلف به بازار عرضه می گردند.
دلیل تنوع رنگ نوار پلاستیکی چاشنی ها ، بیان کننده سرعت چاشنی می باشد.
متداول ترین رنگ ، قهوه ای ، سبز و زرد است که معرف سرعت متوسط چاشنی می باشد.
رنک خاکستری، قرمز، بنفش برای سرعت های پایین تر می باشد.
سرعت چاشنی نیکلی در رنگها به صورت زیر می باشد.
در رنگ خاکستری 258 متر بر ثانیه، قهوه ای 285 متر بر ثانیه، قرمز 367 متر بر ثانیه، سبز 312 متر بر ثانیه می باشد.

انواع میخ و چاشنی

همانطور که در بالا اشاره کردیم هر میخ و چاشنی برای استفاده خاصی می باشد برای آشنایی و ارزیابی ، میخ و چاشنی مورد نیاز خود از مشاوره رایگان کارشناسان سازه کاران تهران و نماینده رسمی میخ و چاشنی ردهیت شیراز می توانید بهره بگیرید.

فروش میخ و چاشنی 22 آهن رد هیت

بهترین گزینه برای میخکوب آهنی میخ و چاشنی 22 آهن رد هیت می باشد.
رنک این میخ و چاشنی قرمز می باشد و در بسته های 100 عددی به فروش می رسد.

پخش عمده میخ و چاشنی 32 رد هیت

بهترین گزینه برای اتصال قطعات مختلف سطوح فلزی، فولادی . بتن میخ و چاشنی 32 رد هیت می باشد.
جنس آن از کربن استیل است .
به صورت بسته هایی 100 میخ و 100 عدد چاشنی به بازار عرضه می گردد.

مرکز فروش میخ و چاشنی 22 آهن مکس

کیفیت این محصول ، بسیار بالا است به گونه این که به راحتی برای اتصال ورق های فلزی با ضخامت 5 میلیمتر کاربرد دارد .
رنگ چاشنی مناسب آن قرمز و مشکی می باشد.

توزیع و فروش میخ و چاشنی 32 آهن هاسل

کاربرد این نوع ، برای اتصال و نصب سقف کاذب و پلیت به بتن است.
چاشنی آن مشکی است و بارزترین مزیت آن، عملکرد کامل آن است . به این معنی که تمام نوار چاشنی عمل می کند این در صورتی است که در دیگر نوار های 10 تایی چاشنی یک با دوتا از چاشنی ها عمل نمی کند و انرژی و زمان مجری هدر می رود.

میخ و چاشنی 32 بتن مکس

کاربرد میخ و چاشنی بتن ، برای اتصالات موقت و دائم در دیوارهای سبک و دکوراسیون داخلی می باشد.

میخ و چاشنی آهن 22 هاسل

این میخ و چاشنی ، ظاهری بسیار زیبا و تمیز دارد . عبارت هاسل بر روی واشر طلایی رنگ حک شده.
بهترین چاشنی آن رنگ قرمز می باشدو ابعادش به صورت 22 میلیمتر طول، عرض 12 و قطر 1 میلیمتر است.

انواع دستگاه میخ چاشنی

همان طور که اشاره شد شما برای استفاده از میخ و چاشنی رد هیت شیراز به دستگاه میخ چاشنی نیاز دارید این دستگاه گونه های مختلفی دارد که هر کدام ویژگی های خاصی برای محیط های مخصوص به خود دارند در ادامه به شرح هر یک از آن ها می پردازیم:

دستگاه میخکوب بادی

میخکوب بادی یکی از مدل های تفنگ میخکوبی است که دارای قدرت و عمر طولانی تری نسبت به دیگر دستگاه های میخ و چاشنی رد هیت شیراز می باشد. این میخکوب از طریق کمپرسور هوا و لوله عبور دهنده هوای فشرده که به دستگاه وصل می گردد مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه میخکوب برقی

میخکوب برقی نسبت به میخکوب بادی دارای وزن کمتری است و برای مصارف خانگی بسیار مناسب می باشد. از جمله مزیت های این میخکوب می توان به امکان به کارگیری این دستگاه در فضاهای بسته و ایجاد آلودگی صوتی کمتر نسبت به میخکوب های بادی اشاره کرد. دستگاه میخ چاشنی برقی پس از اتصال به برق راه اندازی می شود و آن وقت می توان کار میخکوبی قطعات را استارت زد.

دستگاه میخکوب شارژی

نحوه کار دستگاه میخکوب شارژی هم مانند میخکوب بادی است با این تفاوت که این میخکوب احتیاجی به کمپرسور هوا ندارد و فشار هوای مورد نیاز جهت حرکت پیستون را به وسیله قوطی ساچمه‌ای قابل تعویض (کنیستر) تأمین می کند. ترکیب باتری و قوطی ساچمه‌ای داخل میخکوب نیروی مورد نیاز جهت شلیک میخ را فراهم می کند. یکی از مزیت های مهم میخکوب شارژی قابل استفاده بودن آن در همه مکان ها به جهت عدم نیاز به کمپرسور هوا می باشد. وزن این میخکوب به دلیل وجود باتری در مقایسه با میخکوب‌ بادی سنگین‌تر است.

اگر بخواهیم میخکوب بادی و شارژی را در مقابل هم قرار دهیم می توان به تفاوت های زیر اشاره کرد:

میخکوب بادی نسبت به مدل شارژی بسیار سریع تر است؛ اما به جهت نیاز به کمپرسور هوا، کاربرد آن را محدود می شود. این نکته را فراموش نکنید که سایز کمپرسور هوا جهت تأمین هوای مورد نیاز دستگاه از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. دستگاه میخکوب شارژی فقط در کمترین زمان یعنی چند ثانیه آماده می شود و در هر مکانی مورد استفاده قرار می گیرد همچنین محدودیت های میخکوب بادی را هم ندارد.

قیمت دستگاه میخکوب بادی در مقایسه با دستگاه شارژی بسیار گران تر است؛ زیرا به ابزاری مانند کمپرسور و شلنگ نیاز دارد. در مقابل تفنگ میخکوب شارژی این هزینه های اضافی را ندارد؛ اما تهیه قوطی ساچمه‌ای قابل تعویض (کنیستر) به منظور زمانی که هوای قوطی قبلی استفاده شده و رو به اتمام است با هزینه این ابزارها برابری می کند.

یکی از شباهت هایی که کلیه دستگاه های میخکوبی با همدیگر دارند استفاده آن ها از میخ و چاشنی است و تا زمانی که از این محصول استفاده نکنند در اصل هیچ فرایند میخکوبی را نمی توانند انجام دهند. اگر تصمیم به خرید تفنگ های میخکوب دارید که بتوانید عملکرد خود را بالا ببرید می توانید از طریق سایت سازه کاران این محصول را خریداری کنید.

آشنایی بیشتر با کاربرد میخ چاشنی کناف

کناف کاری امروزه به جهت کارایی بیشتری که نسبت به گچ کاری دارد مورد استقبال کلیه افراد جامعه قرار گرفته است و افرادی که علاقه مند به طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان هستند بی شک با اجرای کناف کاری موافقت می کنند. این سازه ها ایمنی بسیار بالایی دارند؛ اما اگر به صورت درست اجرا شوند و مجری برای اتصالات سازه از میخ و چاشنی برند استفاده نماید می توان گفت کناف کار کاری تضمین شده را به شما تحویل داده است. میخ چاشنی کناف یکی از قدرتمندترین محصولات در حوزه کناف کاری می باشد و تا حدی کار اجرای این سازه ها حساس است که اگر از میخ و چاشنی نامرغوب برای اجرای آن استفاده شود به هیچ عنوان ایمنی تضمین شده ای را نخواهد داشت و در کنار این موضوع خسارات بسیاری را هم به بار خواهد آورد. میخ چاشنی کناف دارای میخ ها و چاشنی های گوناگونی است که بسته به اتصالات و سطوح مختلف و بر حسب نیاز نوع آن مشخص می شود.

خرید میخ چاشنی رد هیت اصل

نام تجاری رد هیت از اولین تولیدکنندگان میخ چاشنی است که توانسته با ثابت کردن کیفیت توجه بسیاری از مصرف کنندگان و فروشندگان را به سوی خود جلب نماید. میخ چاشنی رد هیت اصل شامل کیفیتی بی نظیر و قیمتی اقتصادی است که شما باید برای خرید این محصول به نمایندگی های اصلی آن مراجعه نمایید. شما در هر مکانی میخ چاشنی رد هیت را مشاهده می کنید؛ اما متاسفانه محصول تقلبی این برند به وفور در این مکان ها یافت می شود و شما در صورت استفاده از آن می توانید متوجه تفاوت آن شوید. به همین دلیل شما نباید خرید خود را از واسطه ها انجام دهید؛ زیرا تنها هزینه ای که پرداخت کرده اید برای محصولی است که حتی اصل هم نیست و فروشنده حاضر به ضمانت کردن این کالا هم نمی شود.

شما قطعاً برای اعتبار کاری خود سال ها تلاش کرده اید تا بتوانید کیفیت کارتان را اثبات کنید پس برای اینکه اعتبارتان از دست نرود باید خرید میخ چاشنی رد هیت اصل را از نمایندگی های اصلی آن انجام دهید. تنها در این صورت می توانید خیالی آسوده از اتصالات خود و اصل بودن میخ و چاشنی دریافتی داشته باشید. نکته مهمی که باید در خرید این محصولات به آن توجه کنید نوع میخ و چاشنی مورد نیاز می باشد؛ زیرا هر محصول برای خود مشخصات و ویژگی هایی دارد که تنها برای حوزه خودش می تواند مفید باشد به عنوان مثال میخ و چاشنی بتن قادر است بتن را بشکافد؛ اما میخ و چاشنی کناف نمی تواند به بتن نفوذ کند. فراموش نکنید که قیمت میخ و چاشنی رد هیت اصل در انواع خودش متفاوت است و شما نباید در خرید این محصول به قیمت آن توجه کنید؛ بلکه باید کیفیت و نوع محصول را در اولویت قرار دهید.

قیمت میخ و چاشنی کناف

در قیمت گذاری میخ و چاشنی کناف فاکتورهای مهمی نقش دارند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برند میخ و چاشنی کناف

برند همیشه حرف اول را می زند و برندهایی که خود را به مصرف کنندگان ثابت کرده اند دارای ارزش بیشتری برای فروش هستند به عنوان مثال میخ و چاشنی رد هیت شیراز یکی از برندهای تجاری ثابت شده است که متقاضیان بیشتر برای کیفیت این محصول به سراغ آن می آیند پس باید قیمتی متفاوت از برندهای ناشناخته متفرقه داشته باشد.

شرکت سازنده میخ و چاشنی کناف

شرکت های بسیاری در دنیا وجود دارند که به تولید میخ و چاشنی کناف مشغول هستند. هر یک از این شرکت ها با توجه به هدفشان از متریال های مختلفی استفاده می کنند. اگر شرکت به دنبال اثبات کیفیت و مشتری ثابت باشد از مواد مرغوب و در غیر این صورت از متریال درجه دو یا سه استفاده می کند تا بتواند حاشیه سود بیشتری را دریافت نماید. پس شما حتما این محصول را از نمایندگی اصلی آن تهیه نمایید‌ تا بتوانید جنس مرغوبی را تحویل بگیرید.

حجم خرید میخ و چاشنی کناف

اگر خریدار میخ و چاشنی کناف را در حجمی بالا خریداری نماید به طور قطع مبلغ کمی نیز برای دریافت آن خواهد پرداخت؛ اما اگر به صورت تک محصول خرید خود را انجام دهد قیمت میخ و چاشنی کناف بدون تخفیف برایش محاسبه خواهد شد.

نوسان بازار

چیزی که همیشه مشاهده کردیم تغییر قیمت در همه محصولات در زمان های مختلف است؛ اما رکود یکی از قطب های منفی بازار است که هر از چند گاهی خود را نشان می دهد. در این بازه قیمت ها کاهش پیدا می کنند و شما می توانید محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایید که اگر در این بازه زمانی آن را خریداری کرده باشید محصولی باکیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کرده اید.

نوع خرید میخ و چاشنی کناف

شما برای تهیه میخ و چاشنی دو نوع خرید را پیش رو دارید یکی اینکه به صورت مستقیم از مراکز اصلی فروش آن را تهیه کنید و نوع دیگر به این صورت است که شما این محصول را از افراد واسطه خریداری نمایید. تفاوت این دو روش در کیفیت و پرداخت قیمت محصول است شما در روش اول محصولی با کیفیت را با قیمتی مقرون به صرفه تهیه می کنید؛ اما در روش دوم واسطه ها محصولی نامرغوب را با قیمتی بالا به شما ارائه می دهند.

قیمت دلار

یکی دیگر از مواردی که در قیمت گذاری میخ و چاشنی کناف نقش مؤثری دارد قیمت دلار است. شرکت هایی که در خارج از کشور به تولید این محصول مشغول هستند برای فروش محصولشان به کشورهای دیگر هزینه هایی را پرداخت می کنند که یکی از آن ها هزینه حمل و نقل به کشور مقصد می باشد. اگر قیمت دلار تغییر کند در نتیجه مواد اولیه هم دستخوش تغییر قیمت می شود و در نهایت در تعیین قیمت میخ و چاشنی کناف تأثیر می گذارد. همچنین در هزینه های پرداختی مانند هزینه حمل و نقل هم مؤثر خواهد بود که این هزینه ها هم به قیمت اصلی میخ و چاشنی اضافه می گردند.

شرکت سازه کاران یکی از نمایندگی های اصلی میخ و چاشنی رد هیت شیراز می باشد که شما می توانید با خرید از این شرکت این محصول را با قیمتی اقتصادی و کیفیتی اصل تهیه نمایید.