فروشگاه کناف

فروشگاه کناف

 

فروشگاه لوازم کناف تهران

کناف سقف به نوعی نسل جدید گچ محسوب می‌شود و از اتصال پنل های گچی یا غیر گچی به سقف ساخته می شود. این پنل ها یکسری سازه های یکپارچه از جنس گالوانیزه می باشند که با روکش گچ و سیمان پوشانده شده اند و به سقف متصل می شوند.

مزایای اجرای دیوار کناف و اجرای سقف کاذب کناف مانند سرعت و دقت بالا در اجرا ، سهولت در نصب ، ایمنی در مقابل زلزله و آتش ، امکان عایق صوتی ، حرارتی و رطوبتی ، تعمیرات ، تغییرات و نگهداری سهل و آسان و … موجب شده که امروزه شاهد اجرای کناف بجای روشهای سنتی و قدیمی در صنعت ساختمان باشیم.

پانل گچی کناف که به آن ها گاهی گچ برگ هم گفته می شود، صفحات روکش دار گچی هستند که مواد پایه استفاده شده در این پنل ها ، گچ است و سطح آن ها می تواند

از مواد دیگری مانند فایبر گلاس یا کاغذ ساخته شود

در هنگام انتخاب و خرید کناف دقت کنید که کیفیت را فدای قیمت نکنید. بعضی از صفحات کناف تولید شده در کار گاه های متفرقه هستند و هیچگونه برند و علامت ثبت شده تجاری ندارند.
اگر به علت قیمت پایین از این صفحات استفاده کنید ممکن است در مدت زمان کوتاهی، کاملا کیفیت خود را از دست بدهد و شما مجبور باشید اقدام به تعویض آن کنید

صفحات سیمانی کناف، با ترکیبی فشرده از سیمان پرتلند، پرلیت، دانه های رس منبسط شده، سنگ آهک، سنگدانه ها و مواد افزودنی خاص که پشت و روی لبه های طولی آنها بوسیله شبکه ای از الیاف شیشه ( فایبرگلاس ) مسلح شده است.

تولید پروفیل کناف و سازه کناف در همه مدل ها سازه کناف f47 با کیفیت درجه یک تولید پروفیل کناف و سازه کناف با استفاده از مرغوب ترین و بهترین مواد اولیه انجام می شود.
نصب و اجرای سقف کاذب کناف مشبک ۶۰*۶۰
فروش کلیه محصولات کناف به قیمت کارخانه
مرکز فروش وارسال لوازم اجرای کناف در ایران
طراحی و اجرای تخصصی انواع کناف های سقفی و دیواری